Behandeling | Revalidatie
Van fysiotherapie, ergotherapie tot revalidatie
Wist u dat u ook als u thuis woont een afspraak kunt maken met onze therapeuten of onze dagbehandeling kunt bezoeken? Of dat u tijdelijk bij ons kunt revalideren in ons revalidatiecentrum in Weert?
Behandeling
Land van Horne heeft diverse therapievormen in huis. De lijnen tussen behandelaren zijn kort en we maken gebruik van elkaars kennis om u zo goed mogelijk te kunnen behandelen. U kunt onze behandelaren bezoeken in de therapieruimte van een zorgcentrum bij u in de buurt. Of zij komen bij u aan huis als dat nodig is. We bieden: fysiotherapie, ergotherapie, logopedie, diëtetiek, psychologie en specialist ouderengeneeskunde.
Dagbesteding met behandeling
Ook bieden wij dagbesteding met behandeling. Dit is voor mensen die één of meerdere vormen van therapie en tevens dagbesteding nodig hebben. Er zijn drie vormen: dagbesteding met behandeling voor pg (dementie), voor somatiek (lichamelijke klachten) en als screening.
Revalidatie
In Weert hebben wij een revalidatiecentrum voor ouderen waar u tijdelijk kunt werken aan uw herstel. Als u bijvoorbeeld een operatie aan uw knie, heup of schouder moet ondergaan. In ons geriatrisch revalidatiecentrum ondersteunen wij u met een persoonlijk programma met allerlei therapievormen. Onze deskundige behandelaren en zorgmedewerkers staan voor u klaar.
Kortdurend verblijf
St. Martinus heeft de mogelijkheid tot kortdurend verblijf (ELV hoog) voor de zorg en opvang voor patiënten die vanwege medische redenen tijdelijk niet thuis kunnen wonen, maar geen medisch-specialistische zorg in een ziekenhuis nodig hebben.